Щодо профілактичної дезінфекції громадських місць

В Тавричанській ОТГ з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції розпочато проведення заходів, спрямованих на дезінфекцію місць масового перебування людей. Для цього Тавричанською сільською радою було придбано дезінфікуючий засіб «DEZ-330» в кількості, достатній для дезінфекції 40 000 м2 поверхні. Такі заходи є цілком безпечними для населення та тварин.

18:21 07.05.2020

Продовжується капітальний ремонт Тавричанської сільської бібліотеки

Продовжується капітальний ремонт приміщення Тавричанської сільської бібліотеки в рамках Програма DOBRE. Зокрема вже замінені всі вікна та двері, проведена заміна старої електропроводки, вирівняні стелі та стіни, зацементована підлога під укладання керамічної плитки. Наразі йдуть внутрішні оздоблювальні роботи.

16:16 06.05.2020

У Тавричанці розпочалися роботи з ремонту бібліотеки

У Тавричанці розпочалися роботи з ремонту бібліотеки, які впроваджуються у рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID). Ми щиро вдячні американському народу за всебічну підтримку та порозуміння!

15:51 30.04.2020

Нарешті починають збуватись побажання мешканців Громади щодо забезпечення населення якісною питною водою!!!

У Тавричанці розпочато роботи з облаштування місць розташування бюветів по розливу очищеної води у рамках проекту "Встановлення МАФів з очисними системами в Тавричанській ОТГ", які впроваджуються у рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).Такі МАФи будуть встановлені у Тавричанці, Дудчиному, Мар'янівці та Заозерному. Ми щиро вдячні американському народу за всебічну підтримку та порозуміння! Надалі будемо інформувати Вас про стан виконання робіт.

15:42 30.04.2020

Презентація дослідження ІПСОС

Сьогодні  за участю представників виконавчого комітету громади та представників програми Dobre відбулася презентація дослідження компанією ІПСОС результатів опитування громадської думки у Тавричанській ОТГ. Презентація проходила в онлайн режимі. Це вже не перший досвід проведення таких навчань та консультацій  в умовах карантину.

14:58 24.04.2020