Проєкти рішень

2019 рік

Проєкти рішень №478 Про внесення змін до рішення Двадцять третьої сесії восьмого скликання Тавричанської сільської ради від 19.12.2018 року № 485 Про сільський бюджет Тавричанської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік (Дод. 2Дод. 3Дод. 5Дод. 6.Дод. 7)

Проєкти рішень №480 Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії восьмого скликання Тавричанської сільської ради від 19.12.2018 року №485 Про сільський бюджет Тавричанської сільської ради на 2019 рік шляхом викладення в новій редакції (Дод. Дод.1Дод. 3Дод. 5Дод. 7)

Проєкти рішень №561 Про внесення змін до рішення Двадцять третьої сесії восьмого скликання Тавричанської сільської ради від 19.12.2018 року № 485 Про сільський бюджет Тавричанської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік (Дод. 1Дод. 2Дод. 3Дод. 4Дод. 5Дод. 6Дод. 7Дод. 8)

Проєкти рішень №572 Про визначення розпорядника коштів субвенції з місцевого бюджету на фінансування видатків з пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали Чорнобильської катастрофи, та поховання учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни

Проєкти рішень №615 Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії восьмого скликання Тавричанської сільської ради від 19.12.2018 року № 485 Про сільський бюджет Тавричанської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік (Дод. 1Дод. 2Дод. 3Дод. 4Дод. 5Дод. 6Дод. 7Дод. 8)

Проєкти рішень №628 Про звіт щодо виконання сільського бюджету за І півріччя 2019 року (Дод. 1Дод. 2)

Проєкти рішень №648 «Про Бюджетний регламент Тавричанської сільської ради»