Каховський міськрайонний центр зайнятості

Шановні клієнти державної служби зайнятості!

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 обслуговування громадян здійснюється в особливому режимі до 03 квітня 2020 року включно.

19:02 18.03.2020

Зростання безробіття чи сезонні коливання: ситуацію коментує служба зайнятості України

Ситуація на ринку праці характеризується позитивною динамікою. Зокрема, за останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, кількість зайнятого населення у віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні відповідним періодом 2018 року, зросла на 219 тис. осіб та становила 16,6 млн осіб. Рівень зайнятості зріс з 57,2% до 58,3%.

16:33 27.01.2020