У Тавричанському БК пройшла гумористична новорічна вистава

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і з нетерпінням чекають люди.

11:52 02.01.2020

ПЕРЕДСВЯТКОВІ НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ ЗАХОДИ

З Новим роком! З Новим роком! Дід Мороз привітним оком, підморгнувши дітворі, став з ялинкою в дворі. А довкола вірші, танці, пісні і сміх- настрій гарний у дорослих і малих. Адже Новий рік - найкраще і найулюбленіше свято. Передсвяткові новорічні та різдвяні заходи відбулися сьогодні в ОКЗЗСО ім. О. Гатила у приміщенні СБК с. Тавричанка.

19:07 27.12.2019

Змагання з шашок

18 грудня 2019 року на базі Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила відбулися змагання з шашок серед учнівської молоді 2003 р.н. і молодше закладів загальної середньої освіти Тавричанської сільської ради за участю трьох команд (дівчата, юнаки). Цей вид спорту розвиває та виховує безліч якостей, які стають у пригоді у повсякденному житті, а саме: цілеспрямованість, витримку, пам’ять, самоорганізованість, також розвиває аналітичні здібності та здатність до швидкого прийняття рішень у екстремальних ситуаціях тощо.

15:18 18.12.2019

Вакцинований означає захищений

З метою забезпечення проведення активної інформаційної кампанії серед населення Тавричанської ОТГ щодо необхідності вакцинації від особливо небезпечних хвороб розміщуємо до відома мешканців громади доручення голови Херсонської ОДА № 220-д від 04.12.2019 р. (п. 3.2).

12:35 06.12.2019

Працівники апарату сільської ради провели "Суботник"

Сьогодні трудовим колективом Тавричанської сільської ради було проведено прибирання прилеглої до адміністративної будівлі сільської ради території. У ході "Суботника" були облагороджені клумби, обрізані дерева та кущі. За допомогою техніки КП "Ритм" вивезено сміття, гілки та опале листя.

13:19 21.11.2019