Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

ПДВ: важливі зміни

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує про відновлення ставки ПДВ у розмірі 20% при ввезенні на територію України та постачанні великої рогатої худоби, свиней та овець, молока, жита, вівса, насіння льону, олійних культур, цукрових буряків.

07:28 30.08.2021

Повідомляйте органи ДПС про найманих працівників

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення про це відповідного органу ДПС (стаття 24 Кодексу законів про працю України).

07:27 30.08.2021

Як оформити запити на отримання ІПК з питань застосування РРО

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що фізичне використання платіжної картки та POS-терміналу або реквізитів платіжної карти та платіжного сервісу в мережі Інтернет, є розрахунковою операцією, у розумінні Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Це призводить до обов’язку застосовувати РРО саме продавцями товарів, робіт чи послуг.

07:27 30.08.2021

Про обчислення бази для нарахування збору з одноразового декларування

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на питання громадян щодо обчислення бази для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

07:26 30.08.2021

Чи можна уповноважити особу для подання «нульової» декларації?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що згідно з п. 3 підрозд. 94 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до ПКУ є чи були платниками податків (далі – декларант).

07:25 30.08.2021

До бюджетів громад Херсонщини сплатили понад 3,2 мільярда гривень

За 7 місяців 2021 року до бюджетів громад Херсонщини надійшло 3253 млн гривень податкових платежів. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 17,4%, що у грошовому еквіваленті складає 483 млн гривень.

07:24 30.08.2021