Увага! Анкетування.

Шановні підприємці та керівники підприємств Тавричанської громади!

У нашій громаді розпочато роботу зі створення проекту Стратегічного плану Тавричанської об’єднаної територіальної громади на 2018-2028 рр. Робоча група проводить анкетування  серед представників бізнесу з метою ознайомлення з поглядами і думками керівників підприємств та підприємців нашої об'єднаної громади щодо проблемних питань підтримки та розвитку підприємництва, якості надання владою адміністративних послуг та інших важливих питань, що мають вирішальне значення для підвищення конкурентоспроможності нашої території.

Результати анкетування буде використано для узагальненого аналізу стану підтримки та розвитку бізнесу на території громади в рамках створення Стратегічного плану. Дослідження думки підприємців буде враховано при визначенні стратегічних та операційних цілей, а також напрямків проектів направлених на соціально-економічний розвиток в нашій громаді. Анкета є повністю анонімною та не містить будь-які інформаційні посилання на конкретні підприємства.

Заздалегідь дуже вдячний за Ваш час і зусилля, які Ви присвятили на заповнення анкети. Результати дослідження будуть розміщені на офіційному сайті громади та доступні громадськості.

З повагою, голова Тавричанської ОТГ

Гречка Юрій  Анатолійович.

Завантажити та заповнити анкету можливо за посиланням:https://goo.gl/forms/JdS9uIAsI8bK1u783