Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

Вимоги до організації поховання померлих від інфекцій, спричинених COVID-19

Відповідно до Наказу МОЗ України N 133 від 19.07.95 «Про затвердження Переліку особливо небезпечних, небезпечних інфекційних  та паразитарних хвороб людини і носійства збудників цих хвороб» COVID-19 віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, корона вірус віднесено до мікроорганізмів ІІ групи патогенності.

11:00:54 30.03.2020

До уваги зацікавлених сторін

20 лютого 2020 року о 10.00 годині в приміщенні Каховської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживчслужби (місто Каховка вул. Мелітопольська, 9 (2 поверх) відбудеться семінар-нарада з наступних питань:

10:21:10 14.02.2020

Право споживача при купівлі пального на автозаправних станціях

У сучасному світі важко собі уявити життя без транспорту, ну а транспорт – без палива. Паливо – такий же товар, як і будь-який інший продукт.  І споживачі пального мають такі ж права, як і відвідувачі магазинів. Як реалізувати своє право на якісне пальне? Ось декілька важливих порад.

17:01:39 30.01.2020

Роз’яснення щодо періодичної повірки квартирних лічильників, які є власністю фізичних осіб

У зв’язку з численними зверненнями громадян та поширенням суперечливої інформації в мережі Інтернет щодо повірки квартирних лічильників та оплати за ці послуги, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в межах компетенції інформує.

09:40:58 15.11.2019

Що потрібно знати задля попередження захворювання метгемоглобінемією у дітей, і не тільки

Значна частина населення, переважно у сільській місцевості, споживає воду із колодязів та свердловин, котрі живляться ґрунтовими водами і, в основному, знаходяться у незадовільному санітарно-технічному стані, або розміщені поблизу джерел забруднення, таких як ділянок для компостування гною, хлівів з витоками гноївки тощо.

13:52:22 27.09.2019

Як правильно обрати шкільну продукцію

Шановні батьки,  Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує як правильно обрати шкільний одяг, взуття щоб не нашкодити здоров’ю дитини.

17:02:06 21.08.2019