Про програму соціально-економічного розвитку Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області на 2019-2021 роки

Рішення №636 «Про внесення змін до Програми (Плану) соціально – економічного розвитку Тавричанської сільської ради на 2019 – 2021 роки.»

Рішення №699 «Про внесення доповнень до Програми (Плану) соціально-економічного розвитку Тавричанської сільської ради на 2019-2021 роки.»

Рішення №775 «Про внесення змін до Програми (Плану) соціально-економічного розвитку Тавричанської сільської ради на 2019-2021 роки.»

Рішення №777 «Звіт про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку Тавричанської сільської ради Каховського району на 2019-2021 роки за І півріччя 2019 року.»