Проєкти рішень 2022 рік

Січень  2022 рік

1.  Про затвердження графіку особистого прийому громадян посадовими та службовими

особами виконавчого комітету Тавричанської сільської ради на 2022 рік

2. Про роботу сектору соціального захисту населення Тавричанської сільської ради щодо обслуговування інвалідів, учасників війни, одиноких громадян.

3. Про внесення зміни до рішення  виконавчого комітету від 22.12.2020 року № 13 «Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради».

4. Про виконання адміністративного стягнення у виді громадських робіт на території Тавричанської сільської ради на 2022 рік.

5. Про надання дозволуна видалення (оновлення) зелених насаджень.

6. Про схвалення проекту рішення про затвердження звіту про доходи та видатки комунального некомерційного підприємства  «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області» за  2021 рік.

6.1. ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДО ЗВІТУ ЗА  2021рік.

7. Про пропозиції щодо внесення змін до бюджету Тавричанської сільської територіальної громади на 2022 рік.

8. Про затвердження форми щорічного  звіту опікунів (піклувальників)  про діяльність щодо захисту прав та інтересів підопічних.

9. Про зняття особи  з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського  піклування з квартирного обліку  у  зв’язку з поліпшенням житлових умов  та виключення  із списків особи,  яка перебуває  на  квартирному обліку.

10. Про встановлення графіку роботи сільських бібліотек  Тавричанської сільської ради.

11. Про затвердження плану роботи сільських бібліотек  Тавричанської сільської ради на 2022 рік.

12. Про встановлення графіку роботи клубних закладів  Тавричанської сільської ради.

13. Про затвердження Плану роботи клубних закладів  Тавричанської сільської ради.

Додаток 1. План роботи Базового комунального закладу «Тавричанський сільський будинок культури»на 2022 рік.

Додаток 2. План роботи Дудчинської філії БКЗ «Тавричанський СБК» на 2022 рік.

Додаток 3. План роботи Заозерненської філії БКЗ «Тавричанський СБК» на 2022 рік.

Додаток 4. План роботи Мар’янівської філії БКЗ «Тавричанський СБК» на 2022 рік.

Додаток 5. План роботи Любимо-Павлівської  філії БКЗ «Тавричанський СБК» на 2022 рік.

Додаток 6. План роботи Дудчинської філії БКЗ «Тавричанський СБК» на 2022 рік.

Додаток 7. План роботи Волинського  сільського Будинку Культу на 2022 рік.

14.  Про схвалення проєкту рішення Про затвердження Плану (Програми)  соціально-економічного розвитку  Тавричанської сільської ради  на 2022-2024 роки.

Додаток 1.  ПЛАН (ПРОГРАМА) СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТАВРИЧАНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАХОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ  НА 2022-2024 РОКИ.

15. Про затвердження плану заходів із підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав по Тавричанській територіальній громаді.

Додаток 1. ПЛАН ЗАХОДІВ до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  по Тавричанській ТГ.

Січень (позачергове засідання) 2022 рік