Соціальна сфера - Фонд соціального страхування України

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області повідомляє про перерахунок пенсій з 1 квітня 2021 року

Статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) передбачено, що з 1 квітня, без додаткового звернення до органів Пенсійного фонду, проводиться перерахунок пенсій особам, які після призначення/попереднього перерахунку пенсії  продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу, або менше 24 місяців страхового стажу, але після призначення/попереднього перерахунку пройшло не менше 2-х років.

21:30:33 07.04.2021

Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого

Каховське відділення Фонду соціального страхування України в Херсонській області повідомляє,що Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 239 «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання,які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого» (далі- Постанова №239) затверджений коефіцієнт перерахування сум щомісячних страхових виплат з 01 березня 2021 року у розмірі 1,11.

22:10:09 05.04.2021

Профілактика виробничого травматизму та профзахворюваності - обов'язок роботодавця

Україна взяла курс на децентралізацію та проведення реформ у всіх галузях, в результаті чого створюються нові адміністративні одиниці, реорганізуються чи створюються в об’єднаних територіальних громадах нові організації, установи, підприємства (далі – суб’єкти господарювання) для забезпечення існування та розвитку громад.

14:19:02 30.03.2021

Як отримати путівку на санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України?

Потерпілому, якому висновком МСЕК визначена потреба в санаторно-курортному лікуванні, безоплатно за медичним висновком надається путівка для санаторно-курортного лікування. Для цього потерпілому необхідно звернутись до відділення Фонду за місцем зберігання його справи про страхові виплати та подати наступні документи:

13:29:26 18.03.2021

Про затвердження змін до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян

Наказом МОЗ України «Про затвердження змін до Порядку надання первинної медичної допомоги та Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян» від 11.11.2020 р. № 2593 (далі — Наказ № 2593), який набуває чинності з дня його офіційного опублікування (22.12.2020 р)., внесено зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, (далі – Інструкція) , затвердженої наказом МОЗ України від 13.11.2001 р. № 455.

15:40:28 05.01.2021

Про здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) та матеріального забезпечення застрахованим особам за І півріччя 2020 року

Станом на 01 липня 2020 року у Каховському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області страхові виплати отримують 280 потерпілих та членів їх сімей, з яких 257 осіб  - потерпілі від трудового каліцтва та професійного захворювання, 23 осіб  – особи, які отримують страхові виплати по втраті годувальника. Із 257 потерпілих (165 осіб) складають інваліди трудового каліцтва та професійного захворювання, з них інваліди  ІІ групи – 14 осіб, ІІІ групи -  147 осіб.

11:22:13 20.07.2020