Реєстр діючих регуляторних актів

Податки

Рішення №37 «Про встановлення єдиного податку» (ст. 1)

Рішення №37 «Про встановлення єдиного податку» (ст. 2)(дод.)

Рішення №39 «Про встановлення податку на нерухоме майно»(дод.)

Рішення №40 «Про встановлення транспортного податку»(дод.)

Рішення №85 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік»(дод.)(дод. 1)(дод. 2)

Рішення №87 «Про встановлення єдиного податку, застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території населених пунктів Тавричанської сільської ради»

Рішення №89 «Про встановлення транспортного податку»(дод.)

Рішення №282 «Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2018 році»

Рішення №283 «Про затвердження типового рішення про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Тавричанської сільської ради на 2018 рік»

Рішення №284 «Про затвердження типового рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Тавричанської сільської ради на 2018 рік»

Рішення №321 «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік»

Рішення №334 «Про внесення змін до рішення 18 сесії 8 скликання від 22 травня 2018 року № 321 «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік»(дод.)

Рішення №541 «Про внесення доповнення до рішення 18 сесії восьмого скликання від 22 травня 2018 року «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік».

Рішення №638 «Про внесення доповнення до рішення18 сесії восьмого скликання від 22 травня 2018 року за №321 «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік»

Рішення №650 "Про встановлення ставок податку на майно на території Тавричанської сільської ради на 2020 рік.»

Рішення №651 «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Тавричанської сільської ради на 2020 рік.» (Елементи визначення єдиного податку (дод.)Аналіз регуляторного впливу (дод.)Тест малого підприємництва (дод.)Експертний висновок (дод.))

Рішення №652 «Про встановлення туристичного збору на території Тавричанської сільської ради.»

Тарифи

Рішення № 16 Про затвердження порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги КП "Ритм"

Рішення № 33 Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення та інших споживачів Тавричанської сільської ради (Розрахунок базового тарифу на послуги водопостачання (відповідно до постанови КМУ від 01.06.11 р. № 869) по КП "РИТМ" ТСРКХ с. Тавричанка Каховський р-н (дод.)Розрахунок базового тарифу на послуги водовідведення (відповідно до постанови КМУ від 01.06.11 р. № 869) по КП "РИТМ" ТСРКХ с. Тавричанка Каховський р-н (дод.))

Рішення №36 «Про встановлення та затвердження тарифів на централізоване водопостачання» (дод. 1)(дод. 2)

Рішення №679 «Про скасування рішення виконавчого комітету сільської ради від 10.06.2019 року № 33 «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення та інших споживачів Тавричанської сільської ради.»

Оренда

Рішення №94 «Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області» (ПоложенняДод. 1 до положенняАналіз регуляторного впливуПовідомлення про оприлюднення проектуДод. 2 Методика розрахункуДод. 1 до методикиДод. 3 Типовий договірДод. 3 Примірний договір про відшкодування витрат)

Рішення №153 «Про порядок надання в оренду земельних ділянок комунальної власності Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки»(дод.)

Рішення №199 «Про затвердження ставки орендної плати за земельні ділянки ,що підлягають продажу права оренди на земельних торгах шляхом проведення аукціону»

Рішення №460 «Про затвердження ставки орендної плати за земельну ділянку, що підлягає продажу права оренди на земельних торгах шляхом проведення аукціону»

Рішення №533 «Про затвердження ставки орендної плати за земельну ділянку, що підлягає продажу права оренди на земельних торгах шляхом проведення аукціону»

Інше