Реєстр діючих регуляторних актів

Податки

Рішення №650 "Про встановлення ставок податку на майно на території Тавричанської сільської ради на 2020 рік.»

Рішення №651 «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Тавричанської сільської ради на 2020 рік.» (Елементи визначення єдиного податку (дод.)Аналіз регуляторного впливу (дод.)Тест малого підприємництва (дод.)Експертний висновок (дод.))

Рішення №652 «Про встановлення туристичного збору на території Тавричанської сільської ради.»

Рішення №767 «Про доповнення до рішення 27 позачергової сесії восьмого скликання від 26 червня 2019 року №650 «Про встановлення ставок податку на майно на території Тавричанської сільської ради на 2020 рік».»

Рішення №896 «Про внесення змін до додатку №6 рішення сесії №650 від 26.06.2019 року «Про встановлення ставок податку на майно на території Тавричанської сільської ради на 2020 рік.»» (ворд)

Тарифи

Рішення № 16 Про затвердження порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги КП "Ритм"

Рішення №36 «Про встановлення та затвердження тарифів на централізоване водопостачання» (дод. 1)(дод. 2)

Оренда

Рішення №94 «Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області» (ПоложенняДод. 1 до положенняАналіз регуляторного впливуПовідомлення про оприлюднення проектуДод. 2 Методика розрахункуДод. 1 до методикиДод. 3 Типовий договірДод. 3 Примірний договір про відшкодування витрат)

Рішення №153 «Про порядок надання в оренду земельних ділянок комунальної власності Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки»(дод.)

Інше

Рішення №619 «Про затвердження проекту рішення «Про затвердження порядку утримання, догляду та використання земельних ділянок, що входять до складу спадщини»