Реєстр діючих регуляторних актів

Податки

Рішення №650 "Про встановлення ставок податку на майно на території Тавричанської сільської ради на 2020 рік.»

Рішення №651 «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Тавричанської сільської ради на 2020 рік.» (Елементи визначення єдиного податку (дод.)Аналіз регуляторного впливу (дод.)Тест малого підприємництва (дод.)Експертний висновок (дод.))

Рішення №652 «Про встановлення туристичного збору на території Тавричанської сільської ради.»

Рішення №767 «Про доповнення до рішення 27 позачергової сесії восьмого скликання від 26 червня 2019 року №650 «Про встановлення ставок податку на майно на території Тавричанської сільської ради на 2020 рік».»

Рішення №896 «Про внесення змін до додатку №6 рішення сесії №650 від 26.06.2019 року «Про встановлення ставок податку на майно на території Тавричанської сільської ради на 2020 рік.»» (ворд)

Рішення №933 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Тавричанської сільської ради на 2021 рік» (рішення ворд, АРВ ворд)

Тарифи

Рішення № 16 Про затвердження порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги КП "Ритм"

Рішення №39 «Про встановлення тарифів на послуги центрального водовідведення для населення Тавричанської сільської ради» (ворд)

Рішення №84 «Про встановлення тарифів на послуги водопостачання»

Оренда

Рішення №94 «Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області» (ПоложенняДод. 1 до положенняАналіз регуляторного впливуПовідомлення про оприлюднення проектуДод. 2 Методика розрахункуДод. 1 до методикиДод. 3 Типовий договірДод. 3 Примірний договір про відшкодування витрат)

Рішення №153 «Про порядок надання в оренду земельних ділянок комунальної власності Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки»(дод.)

Інше

Рішення №619 «Про затвердження проекту рішення «Про затвердження порядку утримання, догляду та використання земельних ділянок, що входять до складу спадщини»

Рішення №885 «Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області.»

Рішення №1012 «Про створення органу приватизації житлового фонду, та порядку передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян.»

Рішення №1020 «Про внесення змін до рішення сесії № 885 від14.02.2020р «Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області».»