Реєстр діючих регуляторних актів

Податки

Рішення №89 «Про встановлення транспортного податку»(дод.)

Рішення №321 «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік»

Рішення №334 «Про внесення змін до рішення 18 сесії 8 скликання від 22 травня 2018 року № 321 «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік»(дод.)

Рішення №541 «Про внесення доповнення до рішення 18 сесії восьмого скликання від 22 травня 2018 року «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік».

Рішення №638 «Про внесення доповнення до рішення18 сесії восьмого скликання від 22 травня 2018 року за №321 «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік»

Рішення №650 "Про встановлення ставок податку на майно на території Тавричанської сільської ради на 2020 рік.»

Рішення №651 «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Тавричанської сільської ради на 2020 рік.» (Елементи визначення єдиного податку (дод.)Аналіз регуляторного впливу (дод.)Тест малого підприємництва (дод.)Експертний висновок (дод.))

Рішення №652 «Про встановлення туристичного збору на території Тавричанської сільської ради.»

Рішення №766 «Про доповнення до рішення 18 сесії восьмого скликання від 22 травня 2018 року «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік».»

Рішення №767 «Про доповнення до рішення 27 позачергової сесії восьмого скликання від 26 червня 2019 року №650 «Про встановлення ставок податку на майно на території Тавричанської сільської ради на 2020 рік».»

Тарифи

Рішення № 16 Про затвердження порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги КП "Ритм"

Рішення №36 «Про встановлення та затвердження тарифів на централізоване водопостачання» (дод. 1)(дод. 2)

Оренда

Рішення №94 «Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області» (ПоложенняДод. 1 до положенняАналіз регуляторного впливуПовідомлення про оприлюднення проектуДод. 2 Методика розрахункуДод. 1 до методикиДод. 3 Типовий договірДод. 3 Примірний договір про відшкодування витрат)

Рішення №153 «Про порядок надання в оренду земельних ділянок комунальної власності Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки»(дод.)

Рішення №199 «Про затвердження ставки орендної плати за земельні ділянки ,що підлягають продажу права оренди на земельних торгах шляхом проведення аукціону»

Рішення №460 «Про затвердження ставки орендної плати за земельну ділянку, що підлягає продажу права оренди на земельних торгах шляхом проведення аукціону»

Рішення №533 «Про затвердження ставки орендної плати за земельну ділянку, що підлягає продажу права оренди на земельних торгах шляхом проведення аукціону»

Інше