Каховський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного Фонду України в Херсонській області

Фото без опису

Легалізація заробітної плати. Залежність пенсії від страхового стажу та заробітної плати

Для Пенсійного фонду легалізація заробітної плати є не лише джерелом наповнення бюджету, кошти якого  витрачаються на фінансування пенсій та грошової допомоги, в першу чергу - це захист прав застрахованих осіб!

13:14 31.08.2021

ЗМІНА ПОРЯДКУ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1278 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги»  змінено Порядок виплати і доставки пенсії та грошової допомоги. Враховуючи зазначене, з 1 квітня 2021 року змінюється порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера органами Пенсійного фонду України.

22:13 05.04.2021

Про перерахунок пенсій з 01.03.2021

Органами Пенсійного фонду проведено перерахунок з 01 березня. Якими документами регламентовано проведення індексації  пенсій?

19:06 04.03.2021

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області інформує

У зв’язку з обмежувальними заходами, прийнятими Урядом України з метою запобігання розповсюдження коронавірусу COVID-19, та введенням карантину Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області повідомляє про обмеження прийому та обслуговування громадян в свої сервісних центрах на період запровадження карантинних заходів.

08:58 24.03.2020

ЩОДО ПЕРЕРАХУНКІВ ПЕНСІЙ

Відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік» із      1 липня підвищився розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб до 1564 гривень. У зв'язку з цим органи Пенсійного фонду перераховують мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підвищення до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму.

14:46 02.07.2019