Операція "Первоцвіт"

Державна екологічна інспекція у Херсонській області, на виконання Доручення державної екологічної інспекції України від 11.02.2019 року № 38 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу», звертається з проханням щодо доведення інформації по населеним пунктам щодо охорони рослин занесених до Червоної книги України, заборони торгівлі ними на ринках та поза її межами, організації проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед населення.

09:40 20.02.2019

До 30-річчя виводу військ з Афганістану

Концерт за участі місцевих талантів та запрошеного вокального ансамблю афганської пісні «Салам». Нагородження. Щирі слова вдячності від всіх присутніх та гостей. Все це з нагоди 30-річчя виводу військ з Афганістану. На урочистостях були присутні: голова Тавричанської громади Гречка Юрій Анатолійович, голова Каховської районної ради Тертична Тетяна Станіславівна, голова Каховської районної державної адміністрації Салтиков Валерій Миколайович. Такі заходи завжди нагадують нам про необхідність робити висновки та цінувати свою історію, поважати відданість своїй справі та обов'язку перед Батьківщиною...

16:17 13.02.2019