Якісна освіта – гідна робота

Шановні мешканці Тавричанської ОТГ Херсонської області, якщо Ви бажаєте отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним - скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання в Херсонському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, який розташований в місті Нова Каховка. Головним завданням центру є здійснення ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації дорослого населення.

14:59 13.02.2019

Про оздоровлення дітей влітку 2019 року

Управління соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації повідомляє про наявність путівок на оздоровлення дітей пільгових категорій у 2019 році віком від 7 до 18 років в ДП «УДЦ «Молода Гвардія» та ДПУ «МДЦ «Артек».

16:57 12.02.2019

До уваги платників податків!

Державна фіскальна служба України з метою однозначного тлумачення законодавства надає роз'яснення щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) за 2018 рік та подання річної звітності з єдиного внеску фізичними особами - підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування.

12:46 05.02.2019

ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН

КАХОВСЬКА ДПІ НОВОКАХОВСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ГУ ДФС У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛІ НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАД. З 1 січня 2019 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян, одержаних протягом 2018 року.

14:06 30.01.2019

Андрій Гордєєв: «У 2019 році заплановано розширення мережі інклюзивно-ресурсних центрів на Херсонщині»

З 2016 року в Україні реалізовується проект Благодійного Фонду Порошенка та Міністерства освіти і науки України щодо впровадження інклюзивної освіти, відповідно до якого діти з обмеженими можливостями мають право здобувати освіту в усіх навчальних закладах, а також отримувати психолого-педагогічну та корекційно-розвиткову допомогу в інклюзивно-ресурсних центрах. Ініціатором впровадження інклюзії в освіті стала Марина Порошенко, і на сьогодні вже 12 тисяч особливих дітей навчаються спільно зі своїми однолітками.

09:34 29.01.2019