АТ Херсонобленерго повідомляє про планове відключення

У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів, які знаходяться на території Вашого органу місцевого самоврядуваня.

16:26:37 13.05.2021

Повідомлення КП «Ритм» про проведення відкритого обговорення тарифів на централізоване водопостачання на 2021 рік

Відповідно до вимог пункту 7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 (в редакції постанови від 03.04.2019р. № 291) «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», з метою забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних із наданням послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, перегляд тарифів на централізоване водопостачання та/або централізоване водовідведення та їх структури здійснюється уповноваженим органом щороку. Тарифи встановлюються на плановий період тривалістю 12 місяців (з 1 січня до 31 грудня).

14:01:07 12.05.2021