ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

З метою ефективного відпрацювання фінансових Програм Уряду для підтримки аграріїв у 2019 році, повідомляємо, що українська банківська система переходе на Міжнародний стандарт для банківських рахунків ІВАN, згідно якої з 05 серпня по 31 жовтня поточного року, всі клієнти відповідних банків будуть отримувати інформацію про зміни рахунків, які складатимуться з 29 літеро-цифрових символів. Тобто, з 01 листопада поточного року всі перекази коштів будуть здійснюватися тільки з використанням новітніх вимог ІВАN, на попередні (старі) рахунки кошти будь-яких переказів, у тому числі державної підтримки, перераховуватися не будуть.

16:13 29.08.2019

До уваги мешканців громади!

Керуючись ст.50 Конституції України, ст.9,12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» виконавчий комітет Тавричанської сільської ради нагадує Вам: забороняється спалювання сухої трави, сміття, пожнивних залишків, стерні на території сільської ради.

15:03 12.07.2019