Позачергова сесія!!!

Шановні депутати !!! 27 січня  о 14:00  у приміщенні СБК села Тавричанка відбудеться засідання шістнадцятої позачергової сісії восьмого скликання                                          Тавричанської сільської ради

15:04 17.01.2022

Яким чином в медичному висновку про тимчасову непрацездатність відображається тимчасова непрацездатність, пов'язана з нещасним випадком на виробництві?

Яким чином в медичному висновку про тимчасову непрацездатність відображається тимчасова непрацездатність, пов'язана з нещасним випадком на виробництві?

10:55 17.01.2022

Завершився перший етап реконструкції будівлі амбулаторії !!!

Днями в Тавричанці завершено заплановані на поточний рік роботи з реконструкції будівлі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Стараннями будівельників замінено вже непридатну для подальшої експлуатації покрівлю. На даху повністю знято риштування і порепаний шифер, нові дерев’яні конструкції вкрито металопрофілем, обладнано плівковий гідробар'єр і водостічну систему. На другому поверсі встановлено сучасні металопластикові енергозберігаючі вікна – на зміну дерев’яним, котрі відпрацювали свій термін і продувалися вітром наскрізь. Також відновлено вимощення навколо будівлі, біля кожного входу облаштовано ґанки і пандуси, встановлено піддашки. Тепер до будівлі зручно зайти, зокрема - людям з обмежиними можливостями. Вартість виконаних робіт становить 2 мільйони гривень. І це лише перший етап проекту «Реконструкція будівлі амбулаторії загальної практики - сімейної медицини під будинок багатофункціонального призначення по вулиці Соборна, 1А, с. Тавричанка, Каховського району Херсонської області» загальною вартістю 7 мільйонів гривень. В подальшому планується виконати реконструкцію фасаду будівлі та його утеплення, внутрішній ремонт приміщень другого поверху, капітальний ремонт неефективних систем опалення і вентиляції, монтаж внутрішнього водопроводу і каналізації. Слід зауважити, що інноваційність проекту полягає у закладених в ньому заходах термомодернізації будівлі. Завдяки таким енергоефективним заходам, як утеплені стіни і фундамент, замінений та утеплений дах, замінена в усій будівлі система опалення, вікна і двері ефективність енергоносіїв підвищиться на 40%. А це - економія місцевого бюджета на опаленні. Після реконструкцію будівлі у ній розмістяться відділ освіти, культури, молоді та спорту, ресурсний центр чи інші адміністративні установи. Тим самим буде створено пристойні умови праці персоналу цих установ і забезпечено якісне надання медичних, адміністративних, комунальних мешканцям Тавричанської громади. Однак реалізація такого дороговартісного проекту сьогодні не під силу нашій громаді, котра не має достатнього фінансового ресурсу для виконання реконструкції будівлі. Тому здійснюється він за рахунок субвенції з Державного Фонду регіонального розвитку, яка виділяється місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Отримання коштів з державного бюджету стало можливим завдяки сприянню та підтримці народного депутата Володимира Іванова та депутата обласної ради Данила Репілевського, їхній тісній співпраці і взаємодії. Саме у відповідь на депутатське звернення до Міністерства фінансів України Кабінетом Міністрів було прийнято рішення про виділення додаткових коштів з державного бюджету для громад Херсонщини, в тому числі і Тавричанської. Тож сьогодні від усієї Тавричанської громади висловлюємо глибоку вдячність народним обранцям Володимиру Іванову і Данилу Репілевському за допомогу, увагу до потреб нашої громади і турботу про її мешканців. Щиро вітаємо вас із зимовими святами, бажаємо успіхів і здобутків у новому році, подарунків під ялинку і веселого Різдва, звичайного людського щастя.

11:33 30.12.2021

Шановні мешканці громади будьте уважні у святкові дні . Правила пожежної безпеки в побуті і на свята!!!

Правила пожежної безпеки у побуті! Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення.

11:13 29.12.2021