Рука допомоги простягнута для всіх

З початку наступного року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, отримають унікальну можливість розпочати нове життя. Держава пропонує їм отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а також, за необхідності, безкоштовне навчання. Допомога розміром до 15 мінімальних зарплат є безвідсотковою та поворотною – її необхідно буде повернути через три роки підприємницької діяльності. Але сума, що повертається, буде зменшена на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску. Детальний опис механізму надання допомоги міститься за посиланням.

21:03:59 12.07.2021

Оголошення проведення громадських слухань

Із 05.07.2021 по 05.08.2021 р. триватиме громадське слухання  щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану територій відносно відведення земельної ділянки площею 0,3612 га (кадастровий номер 6523585000:06:001:0364) для розміщення насосної станції, яка знаходиться за межами населеного пункту селища Волинське в адміністративних межах Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області.

19:42:01 05.07.2021

Оголошення проведення громадських слухань

Із 05.07.2021 по 05.08.2021 р. триватиме громадське слухання  щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану територій відносно відведення земельної ділянки площею 1,2 га для розміщення насосної станції, яка знаходиться за межами населеного пункту селища Волинське в адміністративних межах Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області.

19:11:02 05.07.2021

Тільки задекларована праця збереже від штрафу та допоможе розвивати бізнес!

Проведена інформаційно-роз’яснювальна робота, показала, що нехтуючи Законами України певні роботодавці допускають до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин, а працівники, в свою чергу, свідомо приховують даний факт, чим позбавляють себе мінімальних та соціальних гарантій.

11:58:01 01.07.2021