Оголошення

Відкрито реєстрацію першої Всеукраїнської онлайн-конференції на тему: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020»

Громадська рада при Міністерстві юстиції України запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств Вінницької області взяти участь у першій Всеукраїнській онлайн-конференції: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», яку буде проведено із 3 по 7 лютого 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.

15:48 10.01.2020

До уваги власників землі та землекористувачів: індексація нормативної грошової оцінки землі

Як повідомляє Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України, відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

17:03 09.01.2020