Перше засідання Молодіжної ради

Сьогодні на базі Тавричанського КЗЗСО ім. О.Гатила відбулася зустріч з учасниками Молодіжної ради. на порядок денний виносилось питання стосовно обрання голови Молодіжної ради та заступника, ними стали Самойленко А.С. та Нікітенко В.В. В ході жвавої дискусії були вибрані напрямки роботи на найближчій час.

12:47 15.01.2019

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ВІД ТАВРИЧАНСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Зі святом Різдвом Христовим привітали гуртківці Тавричанського будинку культури разом зі своїми керівниками Соколовською Євгенією Борисівною та Красько Денисом Валерійовичем. Глядачі вертепу отримали неймовірне естетичне задоволення.

09:17 11.01.2019

Співпраця з Центром місцевого самоврядування продовжується

Програма “U-LEAD з Європою” спільно з Київським Міжнародним Інститутом Соціології (КМІС) провела  опитування щодо інвестицій для місцевого економічного розвитку  громад, в якому брала участь і Тавричанська громада. Сьогодні до нас завітали  представниками Центру розвитку місцевого самоврядування (Оксана Селюкова та Олександра Ляна) та Київського Міжнародного Інституту Соціології з метою уточнення попередньо заповненої анкети, визначення пріорітетів розвитку громади.

16:22 09.01.2019

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

За рішенням сесії №489 від 19.12.2018 року в Тавричанській громаді була створена робоча група з місцевого економічного розвитку, завданням якої є прискорення місцевого економічного розвитку, стимулювання зайнятості населення, залучення всіх зацікавлених учасників місцевої спільноти до реалізації Стратегії розвитку Тавричанської громади. 09 січня 2019 року відбулось її перше засідання, а на порядку денному два питання:

15:35 09.01.2019

АНДРІЙ ГОРДЄЄВ: «2018 рік був для Херсонщини успішним і результативним»

Дорогі земляки! 2018 рік для Херсонщини й України в цілому був повен викликів як внутрішнього, так і зовнішнього характеру. Проте це не зламало наш український дух, а навпаки ми стали ще згуртованішими. Саме ця єдність людей дозволиланам подолати труднощі. І разом з цим, ми крок за кроком нарощували економічний потенціал області та залучали інвестиції у регіон.

13:23 08.01.2019

Привітання з Новим 2019 роком

Напередодні Нового року сільський голова Тавричанської ОТГ Гречка Ю.А. та його заступник Куриленко С.І. завітализ привітаннями  на урочисті свята до жителів населених пунктів громади:

10:21 02.01.2019