Вибори старост

Відбулися перші вибори старост 10.09.2017 року відбулися перші вибори старост в Тавричанській ОТГ. Тавричанська сільська територіальна виборча комісія повідомляє про результати виборів, а отже переможцями виборів стали:

09:06 14.09.2017

Свято 1-го дзвоника !

Шановні освітяни, батьки та учні Тавричанської громади! Щиро вітаю Вас з Днем Знань! Бажаю Вам міцногго здоровя, щастя, добра, миру та злагоди.

15:44 01.09.2017

З Днем Державного Прапору України

День Державного Прапора України — свято, яке відзначається щорічно 23 серпня напередодні Дня Незалежності. Адже національний прапор — один з найважливіших символів державності і єднання.

13:32 22.08.2017

ЗАХОДИ З ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ЖНИВ - ЗАПОРУКА ЗБЕРЕЖЕННЯ ВРОЖАЮ

Жнива завжди були підсумком роботи селян і вимагали високого рівня організації та відповідальності. Крім турбот, пов’язаних з підготовкою жнивного інвентарю працівникам агропідприємств потрібно захищати врожай від стихійних лих та пожеж.

14:05 14.07.2017

ОГОЛОШЕННЯ

18 липня 2017 року о 15.00 годині відбудеться  позачергова де'вята сесія восьмого скликання.

08:35 14.07.2017

Сьогодні в Україні відзначають День Конституції.

Сьогодні важливе свято для країни, Ми Конституцію України оспівуємо, Закони вивчаємо до глибини, І права свої відмінно знаємо. Всіх громадян з днем Конституції вітаємо, Мирного і щасливого життя бажаємо, Хай завжди процвітає країна, Нехай у достатку живе кожна родина.

15:00 29.06.2017