ОГОЛОШЕННЯ!! Шукаємо майбутніх підприємців!!!!

Громадська організація «Регіональний аналітичний центр» реалізує проект «Синергія громад – запорука економічного розвитку громад» в рамках якого готова навчити бажаючих всім навичкам ведення підприємництва, а також як правильно скласти бізнес-план та проект, де шукати кошти на фінансування цікавих та продуктивних  ідей.

11:32 03.07.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні депутати!  26 червня 2018 року о 15-00 годині у приміщенні СБК села Тавричанка відбудеться засідання дев'ятнадцятої позачергової сесії восьмого скликання Тавричанської сільської ради.

13:27 23.06.2018

24 червня – День молоді

Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню неділю червня Україна відзначає День молоді.

10:01 23.06.2018

ФУТБОЛ !!!

ОГОЛОШЕННЯ!!! 16.06.2018 року відбудеться Чемпіонат Херсонської області з футболу  серед команд ОТГ 2018 року За підримки Херсонської Обласної Федерації футболу,

16:20 15.06.2018

Привітання з днем медичного працівника

День медичного працівника – це, справді, свято всенародне. На честь людей, в чиїх руках священне діло, благородне. Здоров'я нації, народу – державна справа нелегка, Але ця справа звіку-зроду є суттю й медпрацівника. І в день, і в ніч, в мороз і в спеку медпрацівник з людьми завжди, в дорогу ближню чи далеку він хворим йде допомогти. Медпрацівник не Бог - людина, але від нього, як від Бога, для зцілення украй потрібна недужим людям допомога. І дай нам, Боже, всім надовго здорового, безхмарного життя. Ми людям віддаєм для цього свої знання, і сили, й почуття

16:07 15.06.2018

Прощання з дитячим садочком

Настав час випускних свят у дитячих садочках. За три літніх місяці багато випускників дитячих садків стануть першокласниками. Увесь цей рік вони «дорослішали», хоча на випускних фотографіях, як не намагалися, а вигляд у малюків усе – таки був зворушливий, такий самий, коли вони завітали в дитячий садок чотири роки тому.

08:30 01.06.2018