СІЛЬСЬКИЙ КЛУБ МАР'ЯНІВКА

В 2017 році був проведений капітальний ремонт бідівлі сільського Мар'янівського клубу за кошти місцевого бюджету.

13:56 12.01.2018

Придбання автобусів

Перемога! Ми дочекалися шкільних автобусів для підвезення дітей до навчальних закладів Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області.

13:43 21.12.2017

Свято "З піснею по життю"

23 жовтня 2017 року відбулося свято присвячене 70 літтю народного аматорського ансамблю української  пісні "ЖУРАВКА"  Дудчинського СБК Каховського району Херсонської області. Щиро вітаємо колектив "Журавка" з цим святом. Бажаємо міцного здоровя, щастя, добра, миру та злагоди!

11:26 23.10.2017

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Освітяни Тавричанської громади відзначили своє професійне свято, яке відбулося 29 вересня 2017 року у Тавричанському сільському будинку культури. З вітаннями до працівників освіти звернулися: сільський голова Юрій Анатолійович Гречка, директор з економіки ТОВ "Агробізнес" Репілевська Ірина Леонідівна, заступник директора "ДГ "Асканійське" АД ДС ІЗЗ НААН" Сучкова Наталя Іванівна, директор Тавричанського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Мєшкова Тамара Василівна.

12:07 06.10.2017