День молоді

Сьогодні, 25 червня, в Україні відзначають День молоді. З приводу свята на базі СБК с. Тавричанка була проведена розважальна програма "Молоді, розумні, завзятті".

11:56 25.06.2017

Передача об'єктів комунального майна

Згідно ч.4 ст.7 Закону України про оренду державного  комунального майна  та рішення сесії № 94 від 15.06.2017року Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області, Тавричанська сільська рада ініціює пропозицію щодо передачі в оренду об’єктів комунального майна, а саме:окреме приміщення в сільському клубі с.Солідарне Каховського району  Херсонської області - під розміщення магазину,а також магазин в с.Скворцівка, Каховського району Херсонської області.

21:29 23.06.2017

ТАРИФИ НЕ ЗАТВЕРДЖЕННІ

Повідомлення про встановлення КП "РИТМ" ТСРКХ тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

10:15 22.06.2017

3 червня 2017 року у Києві пройшов ІІІ Міжнародний фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчості "Київ збирає друзів" 2017р., який вже традиційно збирає талановитих дітей та молодь з різних куточків України.

16:53 06.06.2017

Прапор Євросоюзу піднято!

На виконання доручення голови ОДА №102-д відбулося  підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

15:39 11.05.2017

Нова зустріч.

Сьогодня до Тавричанської сільської ради завітали гості з Херсона. Відбулася зустріч з керівником Херсонського відділення комітету виборців України Бєлим Дементієм Васильвичом, співробітником Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень Мошнягулом Олександром Дмитровичем та експертом по економічним та фінансовим питанням Молчановим Володимиром Володимировичем. Відбувся обмін думками стосовно питань децентралізації, запропоновані шляхи вирішення виникаючих питань та всебічна допомога та супровід діяльності новостворених ОТГ фінансового, юридичного та інших напрямків. Сторони домовилися про подальшу плідну співпрацю.

19:18 06.04.2017