Дата: від до Скинути

Розпочато громадське обговорення щодо конкурсних робіт зі створення ескізу Герба та Прапора Тавричанської  об'єднаної територіальної громади

Розпочато громадське обговорення щодо конкурсних робіт зі створення ескізу Герба та Прапора Тавричанської об'єднаної територіальної громади

Громадське обговорення конкурсних робіт зі створення ескізу Герба та Прапора Тавричанської  об'єднаної територіальної громади    За підсумками проведення 2 етапу конкурсу на створення офіційної символіки  Тавричанської  об'єднаної територіальної громади до Виконавчого комітету Тавричанської сільської ради надійшло 18 робіт (12 - Гербів та 6 - Прапорів,  в подальшому всі роботи були зашифровані ) на участь у конкурсі зі створення ескізу Герба та Прапора Тавричанської ОТГ.

16:38 28.04.2018

День відкритих дверей у дошкільному підрозділі Тавричанського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

Ласкаво просимо! Ні для кого не секрет, що чим  прозорішою є діяльність дошкільного закладу, тим більше довіри він викликає у батьків. Так, 20 квітня  свої двері гостинно відкрив дошкільний підрозділ Тавричанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ».

15:15 23.04.2018

До зустрічі, Тиждень дитячої книги!

З 02 по 06 квітня 2018 року в бібліотеках Тавричанської громади проходив Тиждень дитячої книги.  Цей  традиційний захід уже вкотре  доводить, що  бібліотеки є важливою, невід’ємною ланкою  навчально -  виховного процесу. Основне завдання проведення тижня книги — залучити дітей до читання, домогтися щоб друковане слово – книга, газета, журнал – стали їх постійною потребою. Книга має стати їм добрим другом, мудрим порадником, хорошим учителем.

13:42 23.04.2018

ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ

19-20 квітня 2018 року керівництво Тавричанської ОТГ та працівники її структурних підрозділів взяли участь у заході з благоустрою у рамках акції "Посади дерево миру". Працювали весело і дружно.

11:04 23.04.2018

В Тавричанській ОТГ пройшов І етап (відбірковий) обласного фестивалю "Поетичний камертон Ліни Костенко"

Обласний фестиваль виконавської майстерності "Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви" З метою підтримки та розвитку творчої самореалізації населення Тавричанської ОТГ у різних жанрах виконавського мистецтва, популяризації творчості української письменниці, поетеси Ліни Костенко (19.03.1930 р.н.),   13 березня 2018 року на базі Тавричанського СБК відбувся I (відбірковий) етап щорічного обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

09:49 14.03.2018