Презентація дослідження ІПСОС
Дата: 24.04.2020 14:58
Кількість переглядів: 553
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26519001/36abdc390052bb4d88ef3fa093453933.jpg)
Сьогодні за участю представників виконавчого комітету громади та представників програми Dobre відбулася презентація дослідження компанією ІПСОС результатів опитування громадської думки у Тавричанській ОТГ. Презентація проходила в онлайн режимі. Це вже не перший досвід проведення таких навчань та консультацій в умовах карантину.
« повернутися