Фонд соціального страхування України

Про затвердження змін до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян

Наказом МОЗ України «Про затвердження змін до Порядку надання первинної медичної допомоги та Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян» від 11.11.2020 р. № 2593 (далі — Наказ № 2593), який набуває чинності з дня його офіційного опублікування (22.12.2020 р)., внесено зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, (далі – Інструкція) , затвердженої наказом МОЗ України від 13.11.2001 р. № 455.

15:40 05.01.2021

Про здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) та матеріального забезпечення застрахованим особам за І півріччя 2020 року

Станом на 01 липня 2020 року у Каховському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області страхові виплати отримують 280 потерпілих та членів їх сімей, з яких 257 осіб  - потерпілі від трудового каліцтва та професійного захворювання, 23 осіб  – особи, які отримують страхові виплати по втраті годувальника. Із 257 потерпілих (165 осіб) складають інваліди трудового каліцтва та професійного захворювання, з них інваліди  ІІ групи – 14 осіб, ІІІ групи -  147 осіб.

11:22 20.07.2020

Оголошення щодо прийому громадян ФССУ

У  зв’язку із заходами щодо попередження поширення коронавірусу COVID - 19, з 17 березня 2020 року призупиняється проведення особистих прийомів громадян керівництвом, відділами та відділеннями Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області відповідно до Закону України «Про звернення громадян».*

19:09 18.03.2020