Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого

Дата: 05.04.2021 22:10

Каховське відділення Фонду соціального страхування України в Херсонській області повідомляє,що Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 239 «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання,які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого» (далі- Постанова №239) затверджений коефіцієнт перерахування сум щомісячних страхових виплат з 01 березня 2021 року у розмірі 1,11.

Постанова № 239 набула чинності 26 березня 2021 року.