Як громаді стати цифровою?

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.

14:56 29.07.2021

Що таке торгівля людьми і як убезпечити себе від цього?

За оцінними даними МОМ, більше ніж 260 000 людей в Україні постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, з них 49 000 — за останні три роки. Водночас 56% наших співвітчизників упевнені, що з ними таке ніколи не станеться. Кожен восьмий українець готовий нелегально перетнути кордон, працювати в замкнених приміщеннях чи віддати паспорт роботодавцеві. Чоловіки й жінки, люди різного віку і з різним рівнем освіти, мешканці сіл і міст — єдиного портрета постраждалого від торгівлі людьми немає. Ним може стати будь-хто. Навіть ти.

08:16 27.07.2021

Зустріч членів робочої групи по підготовці кластеру "Соляна дорога"

В рамках продовження роботи після підписання меморандуму 20.05.2021 року відбулася зустріч членів робочої групи по підготовці кластеру "Соляна дорога" та установи по його управлінню. На зустрічі був присутній і наш голова сільської ради С.Ф. Ожго та інспектор з питань соціально-економічного розвитку І.В. Березич.

09:42 17.06.2021

Реалізація проєкту «Встановлення МАФів з очисними системами в Тавричанській ОТГ»

25 березня 2020 року відбулася фінальна поставка обладнання для проєкту «Встановлення МАФів з очисними системами в Тавричанській ОТГ» від партнерів з програми  DOBRE. Сільська рада, у свою чергу, виконала всі умови по облаштуванню майданчиків під МАФи та підготувала комунікації,  здійснила співфінансування з місцевого бюджету.

13:51 29.03.2021