Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Про податкових агентів і місця проживання туристів

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що відповідно до п. 268.5 ст. 268 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) справляння збору може здійснюватися такими податковими агентами:

09:23 12.08.2021

Увага! Змінено форми Декларацій про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію)

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що починаючи з серпня 2021 року, Декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) будуть прийматися за новими формами.

08:58 11.08.2021

Які терміни подання заяви за формою № 1-ПДВ при добровільній реєстрації платником ПДВ?

Відповідно до п.п. 183.3 ст. 183 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі добровільної реєстрації особи як платника податку або особи, яка відповідає вимогам, визначеним п.п. 6 п. 180.1 ст. 180 ПКУ, реєстраційна заява подається згідно з п. 183.7 ст. 183 ПКУ не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит і складання податкових накладних.

08:58 11.08.2021

Який алгоритм дій у разі зміни даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків (заява за ф. № 5ДР)?

Відповідно до п. 70.7 ст. 70 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями та п. 1 розд. IХ Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 із змінами та доповненнями (далі – Положення № 822) фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів (далі – податкові органи) відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання заяви про внесення змін до Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків за формою № 5ДР (далі – Заява за ф. № 5ДР) (додаток 12 до Положення № 822).

08:57 11.08.2021

Про додавання документів до одноразової декларації

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує про випадки, коли декларант зобов’язаний додавати до декларації документи або належним чином засвідчені їх копії, що підтверджують вартість об'єктів декларування.

08:56 11.08.2021

Які активи не можуть бути об’єктами декларування зі збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Відповідно до п. 5 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктами декларування не можуть бути:

10:02 10.08.2021

За два місяці літа власну справу започаткували 2008 бізнесменів

Завдяки проведеним заходам з детінізації підприємницької діяльності та усвідомлення суспільством негативних наслідків нелегальної зайнятості упродовж червня – липня цього року офіційний статус фізичної особи – підприємця отримали 2008 жителів Херсонщини.

10:02 10.08.2021