Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Що таке лізингова операція?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків.

15:32 28.07.2021

Що таке котирувальні ціни?

15:26 28.07.2021

Податок на нерухоме майно: оподаткування будівлі агровиробника, частка якої здається в оренду

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що згідно з п.п. 266.2.1 п. 266.2 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

15:25 28.07.2021

Який порядок подання заяви за ф. № 5ДР про зміну даних, які вносяться до облікових даних платника податків?

Відповідно до п. 70.7 ст. 70 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями та п. 1 розд. IХ Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 із змінами та доповненнями (далі – Положення № 822) фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання заяви за формою № 5ДР (додаток 12 до Положення № 822).   Фізичні особи подають зазначені заяви особисто або через представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання – до контролюючого органу за новим місцем проживання. Фізичні особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого контролюючого органу.

15:24 28.07.2021

Що таке інжиніринг?

15:23 28.07.2021

Для Тавричанської громади «єдинники» сплатили майже 3 мільйони гривень податків

За перше півріччя 2021 року суб’єкти господарювання Тавричанської територіальної громади перерахували до місцевого бюджету громади 2,7  млн  гривень єдиного податку. Про це повідомили спеціалісти відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

14:14 28.07.2021