Для Тавричанської громади «єдинники» сплатили майже 3 мільйони гривень податків

Дата: 28.07.2021 14:14

За перше півріччя 2021 року суб’єкти господарювання Тавричанської територіальної громади перерахували до місцевого бюджету громади 2,7  млн  гривень єдиного податку. Про це повідомили спеціалісти відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Єдиний податок посідає третє місце за обсягом надходжень до місцевого бюджету та складає 20 відсотків у загальних доходах громади. Надалі з цих коштів фінансуватимуться ремонт доріг, потреби шкіл і дитсадків, освітлення вулиць, соціальні програми тощо.

У Каховській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі наголошують, що своєчасна й повна сплата єдиного податку сприяє розвитку територіальної громади та закликають до свідомого й сумлінного ставлення суб’єктів малого бізнесу до обов’язку сплачувати податки.

Підписуйтесь на сторінку ДПС України у Facebook та будьте в курсі податкових новацій!