Про здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) та матеріального забезпечення застрахованим особам за І півріччя 2020 року

Дата: 20.07.2020 11:22

Станом на 01 липня 2020 року у Каховському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області страхові виплати отримують 280 потерпілих та членів їх сімей, з яких 257 осіб  - потерпілі від трудового каліцтва та професійного захворювання, 23 осіб  – особи, які отримують страхові виплати по втраті годувальника. Із 257 потерпілих (165 осіб) складають інваліди трудового каліцтва та професійного захворювання, з них інваліди  ІІ групи – 14 осіб, ІІІ групи -  147 осіб.

Із загальної кількості одержувачів страхових виплат 36 осіб - це потерпілі (члени їх сімей), внутрішньо переміщені з території, що не контролюється українською владою (27 осіб з Донецької області, 9 осіб з Луганської області). З початку року страхові виплати отримували 36 внутрішньо переміщених осіб.

Для здійснення страхових виплат потерпілим та членам їх сімей упродовж І півріччя 2020 року направлено 3 760603,11 грн., у тому числі на виплати внутрішньо переміщеним особам з непідконтрольної українській владі території Донецької та Луганської областей  974 176,91 грн. Основна частина витрат спрямована на щомісячні страхові виплати потерпілим втраченого заробітку і особам, які мають на це право в разі втрати годувальника – 204 943,99 грн.

Відшкодовано допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю 3 потерпілим наа суму 20 330,45 грн.

Допомогу  по тимчасовій  втраті непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві отримали 1034 осіб  на суму 3803657,28 грн. Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності склав -255,47 грн.

Допомогу по догляду за хворою дитиною або хворим  членом сім’ї отримали 152 особи на  суму 282604,67  грн. Середньоденний розмір допомоги склав – 227,36 грн.

Допомогу по вагітності та пологах отримали 100 осіб  на суму 2601151,64  грн. Середньоденний розмір допомоги склав – 231,96 грн.

Для здійснення допомоги на поховання у І півріччі 2020 року прийнято документів по 7 випадках, та профінансовано 28700,00 грн.

За І півріччя 2020 року кількість потерпілих (членів їх сімей), яким припинено щомісячну страхову виплату становить 8 осіб, з наступних причин: смерть потерпілого.

Начальник Каховського відділення

УВДФССУ в Херсонській області                                                                       Т.П. Матвеєва