Дата: 01.01.2021 14:50

Адреса Тавричанської сільської ради для подання документів: 74862 с. Тавричанка, вул. Соборна, 26 Каховського р-ну Херсонської області

НАЗВА ПОСАДИ: ДИРЕКТОР

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ до посади: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня не менше 5 років.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

- заява кандидата на ім'я сільського голови;

- копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- автобіографія;

- копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання;

- копія трудової книжки;

- програма стратегії розвитку підприємства;

- дві фотографії розміром 4 * 6 см;

- підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за минулий рік (відповідно до абзацу першого ч. 3 ст. 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

СТРОК ПОДАННЯ документів для участі в конкурсному відборі: протягом місяця від дати подання оголошення про конкурсний відбір кандидатів на заміщення вакантної керівної посади КП "Ритм" ТСР КХ (з 01.01.2021 по 31.01.2021 рр.).

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ до участі у конкурсному відборі особи, які:

- визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість;

- у разі призначення на посаду будуть прямо підпорядковані (підлеглі) близьким особам;

- позбавлені права займати керівні посади в установленому законом порядку на визначений термін (в інших випадках, установлених чинним законодавством).

За додатковою інформацією стосовно посади (оплата праці, функціональні обов"язки тощо), конкурсного відбору звертатися за моб. тел. +38 066 464 05 11 у робочі дні тижня з понеділка по п"ятницю з 9:00 по 16:30 год.