Конкурс проєктів "Місцеві ініціативи для розвитку громад"

Дата: 18.02.2020 14:12

Фото без опису

ГО «Громадський центр «Нова генерація» оголошує третій конкурс проєктів «Місцеві ініціативи для розвитку громад»

До участі у ньому запрошуються організації громадянського суспільства, молодіжні ради та ініціативні групи із п’яти громад-партнерів програми DOBRE у Херсонській області третьої когорти (Великокопанівська ОТГ, Високопільська ОТГ, Новорайська ОТГ, Станіславська ОТГ, Тавричанська ОТГ).

Конкурс спрямований на підтримку важливих для громади ініціатив через активізацію та згуртування місцевих жителів, залучення їх до прийняття рішень і втілення позитивних перетворень.

Максимальний розмір підтримки для реалізації ініціатив з однієї громади – 5000 доларів США (у гривневому еквіваленті).

Проєктні заявки прийматимуться на електронну адресу newgener93@gmail.com до 10 березня 2020 року.

З деталями конкурсу (передбаченими ним пріоритетними напрямами, критеріями відбору, часовими рамками тощо), формами заявки та бюджету проєкту, а також з відповідями на поширені запитання можна ознайомитися у матеріалах, що додаються.

Конкурс проводиться за проєктом «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

УМОВИ КОНКУРСУ

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ