Зустріч з представниками моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Дата: 14.01.2020 15:20

Сьогодні сільський голова Юрій Анатолійович Гречка провів зустріч з представниками моніторингової місії ОБСЄ в Україні - офіційний спостерігач ОБСЄ Ендрю Річардсон.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні − неозброєні цивільні спостерігачі, які тимчасово проводять моніторинг та звітують про ситуацію з дотримання прав людини по всій території України. Метою роботи моніторингової місії є збір інформації, встановлення фактів і звітування про ситуацію з безпеки. До повноважень СММ не входить робити висновки або проводити будь-які розслідування. Представники моніторингової місії спілкуються з різними суспільними групами, зокрема представниками влади усіх рівнів, громадянського суспільства, етнічних і релігійних груп і місцевих громад.

У ході зустрічі учасники обговорили поточну політичну ситуацію в Україні, в тому числі земельну реформу, так як це питання є дуже важливим з точки зору впливу на добробут громадян та держави. Далі розмовляли про позитивні приклади реформи децентралізації, а також торкнулися її негативних сторін. Представники ОБСЄ, у свою чергу, цікавилися життям громади. Юрій Анатолійович розповів про плани з відкриття ЦНАПу для забезпечення громадян повним переліком адміністративних послуг. Дуже цікавою була тема діяльністі державного підприємства «ДГ «Асканійське» АДСДС ІЗЗ НААН», яке функціонує на території ОТГ.

Загалом діалог був конструктивним і плідним. Наприкінці зустрічі учасники домовились про подальшу співпрацю.