Долучайтесь! Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області

Дата: 23.05.2019 14:20

Шановні жителі громади!

Оголошений обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області

Учасники конкурсу розподіляються за чотирма категоріями:

перша – проекти сільських рад;

друга – проекти селищних рад та міських рад міст районного значення;

третя – проекти районних рад, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад;

четверта – спільні проекти територіальних громад сіл, селищ, міст, районних рад та об’єднаних територіальних громад.

Від кожного учасника конкурсу приймається лише один проект.

УМОВИ ТА ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ

1. Передбачення коштів на реалізацію проекту здійснюється в обласному та відповідних місцевих бюджетах на умовах співфінансування.

2. Обсяги співфінансування проектів-переможців конкурсу з обласного

бюджету по категоріях учасників на кожен конкурсний рік визначає рада

конкурсу.

3. Видатки обласного бюджету складають не більше 50% від вартості

проекту.

4. Обов’язковою умовою є співфінансування проектів з відповідних місцевих бюджетів (бюджетів об’єднаних територіальних громад) та участь у якості партнерів реалізації проекту громадських об’єднань, зареєстрованих в установленому чинним законодавством в Україні порядку, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб. Участь партнерів у співфінансуванні проекту повинна складати не менше 5% від вартості проекту.

5. За інших рівних умов перевага надається проектам, де більшою є фінансова участь учасників конкурсу та партнерських організацій.

6. Кошти обласного бюджету виділяються одночасно або після виділення коштів місцевих бюджетів та партнерських організацій.

7. Відповідні обсяги співфінансування з обласного та місцевих бюджетів передбачаються на наступний рік після конкурсного.

Для участі у конкурсі ми пропонуємо долучитись до обговорення ідей проекту від нашої громади в рамках умов конкурсу.

Пропозиції приймаємо до 15 червня 2019 року (звертайтесь у сільську раду до менеджера з питань регіонального розвитку Бойко Р.М.)