ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЮ "ЛІКАРЬ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНИЙ ЛІКАР"

Дата: 23.03.2018 14:51

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА

«ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

ТАВРИЧВАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

КАХОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

ОГОЛОШУЄ ПРО ВАКАНСІЮ:

«ЛІКАРЬ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ – СІМЕЙНИЙ ЛІКАР»

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ`ЯЗКИ:

* Здійснення спостереження з проведенням необхідного обстеження й оздоровлення за хворими пацієнтами.

* Надання невідкладної медичної допомоги на до госпітальному етапі.

* Ведення лікарської документації.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:

* Знання чинного законодавства України про охорону здоров`я.

* Знання сучасних методів діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів.

* Правила оформлення медичної документації.

* Відповідальність, дисциплінованість, охайність та доброзичливість в роботі.

* Знання державної мови.

* Основи медичної інформатики; знання ПК, ПЗ, спеціалізованого статистичного ПЗ.

* Використання сучасної медичної літератури та методів її узагальнення.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ:

* Лікар загальної практики - сімейний лікар вищої кваліфікаційної категорії:

повна вища світа (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа" або "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Загальна практика - сімейна медицина" (інтернатура, курси спеціалізації). Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) вищої кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом понад 7 років.

* Лікар загальної практики - сімейний лікар I кваліфікаційної категорії:

повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа" або "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Загальна практика - сімейна медицина" (інтернатура, курси спеціалізації). Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) I кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом понад 5 років

* Лікар загальної практики - сімейний лікар II кваліфікаційної категорії:

повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа" або "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Загальна практика - сімейна медицина" (інтернатура, курси спеціалізації). Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) II кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом понад 3 роки.

* Лікар загальної практики - сімейний лікар:

повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа" або "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Загальна практика - сімейна медицина" (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.

Усім зацікавленим потенційним кандидатам зі сторони роботодавця:

* вирішення житлового питання;

* своєчасні виплати по заробітній платі, відпусткам, лікарняним тощо;

* надання матеріальної грошової допомоги;

* високий рівень зарплатні ( нарахування надбавок, премій);

* довгострокове співробітництво.

Прохання зацікавленим потенційним кандидатам:

* надсилати резюме на електронну адресу: tavry4anska_silska_rada2@ukr.net

Або

* надсилати резюме на поштову адресу: 74862   Херсонська обл., Каховський р-н., с.  Тавричанка вул. Соборна, 26

* дзвонити за телефонами для уточнень: + 38 098 933 8977;

+ 38 066 464 0511;

+ 38 066 460 22 93;

+ 38 095 405 15 12.

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА

«ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

ТАВРИЧВАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

КАХОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

ОГОЛОШУЄ ПРО ВАКАНСІЮ:

«ЛІКАРЬ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ – СІМЕЙНИЙ ЛІКАР»

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ`ЯЗКИ:

* Надання невідкладної медичної допомоги на до госпітальному етапі.

* Ведення лікарської документації.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:

* Знання чинного законодавства України про охорону здоров`я.

* Знання сучасних методів діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів.

* Правила оформлення медичної документації.

* Відповідальність, дисциплінованість, охайність та доброзичливість в роботі.

* Знання державної мови.

* Використання сучасної медичної літератури та методів її узагальнення.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ:

* Лікар загальної практики - сімейний лікар вищої кваліфікаційної категорії:

* Лікар загальної практики - сімейний лікар I кваліфікаційної категорії:

* Лікар загальної практики - сімейний лікар II кваліфікаційної категорії:

* Лікар загальної практики - сімейний лікар:

Усім зацікавленим потенційним кандидатам зі сторони роботодавця:

* вирішення житлового питання;

* своєчасні виплати по заробітній платі, відпусткам, лікарняним тощо;

* надання матеріальної грошової допомоги;

* високий рівень зарплатні ( нарахування надбавок, премій);

* довгострокове співробітництво.

Прохання зацікавленим потенційним кандидатам:

* надсилати резюме на електронну адресу: tavry4anska_silska_rada2@ukr.net

Або