Міністерство у справах ветеранів спільно з Мінцифри продовжують програму «Ветеранський спорт»

Дата: 09.10.2025 09:44
Кількість переглядів: 113

Фото без опису

Вона передбачає щоквартальну виплату 1 500 гривень ветеранам, ветеранкам і захисникам з інвалідністю — для занять спортом, відвідування тренажерних залів чи басейнів.

Подати заявку на IV квартал можна з 1 до 20 жовтня через застосунок «Дія» — у розділі «Сервіси», послуга «Ветеранський спорт». Після схвалення кошти надійдуть на Дія.Картку протягом шести днів.

Тим, хто вже отримував допомогу раніше та використав її за призначенням, повторно подавати заяву не потрібно — виплата відбудеться автоматично.

Нові учасники мають відкрити Дія.Картку у банку-партнері — ПриватБанк, Monobank, Кредит Дніпро або А-Банк. 

У програмі можуть брати участь ветерани та особи з інвалідністю внаслідок війни від 18 років, які внесені до Єдиного реєстру ветеранів і мають верифікований податковий номер.

Отримані кошти можна витрачати у будь-якому спортзалі чи клубі з відповідним кодом категорії продавця (МСС 7941 або 7997). Перелік доступних спортивних просторів можна переглянути за посиланням.

Програма є частиною Стратегії ветеранської політики та Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору, започаткованої Першою леді Оленою Зеленською.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь