Верифікаційний візит щодо участі у проєкті "Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні»

Дата: 18.08.2021 11:34

Фото без опису

18 серпня відбувся верифікаційний візит до громади  щодо участі у проєкті  «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Проєкт  реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми "U-LEAD з Європою". Його метою є всебічна підтримка системи цивільного захисту населення в громадах України, зокрема шляхом формування добровільних пожежних команд, допомоги громадам у розробці програми покращення місцевої безпеки та навчальних візитів представників громад, головних управлінь ДСНС України у відповідних областях громад-учасниць проєкту для вивчення польського досвіду у вказаній сфері.