Громадяни продовжують звітувати про доходи

Дата: 02.08.2021 11:22

Попри те, що строк обов’язкового подання декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік минув ще 30 квітня 2021 року, протягом травня – липня фахівці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі залучили до декларування 683 аграрії, які самостійно обробляють земельні ділянки площею понад 2 га.

У своїх деклараціях ці сільськогосподарські товаровиробники прозвітували про отримання торік доходів на загальну суму майже 6 млн гривень. Від цієї суми бюджет отримає 987 тис. гривень у вигляді податку на доходи фізичних осіб. Це реальні додаткові кошти, які місцеві громади отримають для вирішення нагальних питань та розвитку.

Варто відзначити, якщо торік через карантинні обмеження строки подання громадянами звітів про доходи були продовжені й декларанти мали більше часу для виконання Конституційних обов’язків, то у рівнозначних умовах – з травня по липень 2019 року прозвітували лише 300 одноосібників.

Стрімке збільшення кількості декларантів свідчить про зростання рівня сумління та податкової свідомості громадян, плідну співпрацю податкової служби регіону з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадянами, а також вжиттю комплексних заходів від проведення промоакцій до контрольно-перевірочної роботи.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».