Результати участі у Проєкті USAID в Україні "Підтримка аграрного та сільського розвитку"

Дата: 28.05.2021 16:08

Фото без опису

Завдяки участі у Проєкті USAID в Україні "Підтримка аграрного та сільського розвитку" сьогодні, 28 травня 2021 року, ми отримали комплект комп'ютерного обладнання для облаштування робочих місць наших землевпорядників.

При цьому в рамках даного проєкту була сформована база геоданих, в яку внесені дані про межі громади та населених пунктів, що увійшли до її складу, перспективи розвитку території.

Представники громади вже на місці у м. Києві прослухали тренінг від спеціалістів та мали можливість поставити питання, які їх цікавили.

Висловлюємо вдячність Проєкту USAID в Україні, Всеукраїнська асоціація громад та БломІнфо-Юкрейн.

Фото без опису