АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Дата: 30.04.2021 15:45

АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Щороку, навесні, коли наша земля вже готова до оновлення, проводиться акція «За чисте довкілля». Мешканці Тавричанської громади також хочуть, щоб наші села були впорядкованими і чистими, тому активно взяли участь у їх благоустрої.

Щорічна акція "За чисте довкілля" не оминула й працівників апарату сільської ради та відділу освіти.  Вони вигрібали суху торішню траву, вирубували зарослі, активно працювали над впорядкуванням кладовищ, упорядковували квітники на прилеглих територіях закладів.

Працівники старостинських округів, закладів освіти і культури  разом із учнями та жителями, які небайдуже ставляться до впорядкування  свого  села,  за підтримки відповідального бізнесу також взяли участь  у весняній акції «За чисте довкілля». Спільними зусиллями  було прибрано прилеглі території, місця загального користування, наводився порядок на дитячих майданчиках, біля пам’ятників загиблим воїнам. Не забули і про автобусні зупинки, де також було прибрано і вивезено сміття.

Усі трудились старанно, і результат спільної праці порадував усіх.

Тож нехай весняне тепло і надалі гуртує мешканців ТГ, керівників та працівників установ, підприємств та організацій, щоб належним чином впорядкувати територію населених пунктів. Чисте довкілля, затишок і охайність – це запорука успішної громади.

Щорічна акція "За чисте довкілля" Старостинський округ #1

Щорічна акція "За чисте довкілля" Старостинський округ #2