Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в закладах середньої освіти Тавричанської сільської ради

Дата: 19.02.2021 10:36

На виконання Плану заходів затвердженого т.в.о. голови Херсонської ОДА від 01.02.2021 року № 3/325 з підготовки та відзначення у  2021 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав були проведені такі заходи в закладах загальної середньої освіти Тавричанської сільської ради:

Тавричанський опорний заклад

1. Інформаційна виставка «Дорогами Афганістану» (шкільний бібліотекар Хомяк Н.В.);

2. Урок патріотизму у 8-9 класах «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя» (Довбня В.В.);

3. Перегляд фільму учнями 10-А та 9 класів «Братство» (Довбня В.В.);

4. Година спілкування у 6 класі «Афганський біль. На волосину від смерті» (Голиш Л.П.);

5. Година спілкування у 10-Б класі «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам'ять…» Пам’яті О. Гатила присвячується… (Стецюра С.В.);

6. Година спілкування у 8 класі «Афганістан: подвиг, біль, пам'ять…» (Баланюк Т.М.);

7. Година спілкування у 11 класі «Афганський злам» (Мєшкова Т.В.);

8. Година спілкування у 5 класі «Минули роки, а на серці не гояться рани…» (Ковшар Н.С.);

9. Запланована відкрита першість Тавричанського ОКЗЗСО ім. О.Гатила з настільного тенісу пам’яті О. Гатила (23-26 лютого, Нікітенко В.В.).

Заозерненська філія

1. Створено інформаційний стенд «Афганістан: біль і безсмертя» (завідувач філії).

2. Проведено виховну годину «Хроніка Афганської війни» для учнів 1-4 класів (вчитель Лоскутова Н.І.).

3. Заплановано проведення спортивних змагань «Веселі старти» для учнів 1-4 класів, присвячених вшануванню пам’яті учасників бойових дій, загиблих у Республіці Афганістан та на території інших держав. (26 лютого 2021 року, вчитель Веретюк Ю.В.)

Мар’янівська філія

1. 12 та  15 лютого 2021 року у закладі пройшли заходи, присвячені 32-ій річниці з Дня виводу радянських військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

2. Класними керівниками проведені ранкові зустрічі(1, 3 класи), години спілкування  на тему: «Крізь пекло афганської війни», «То вічний біль, Афганістан»,  «Неоголошена війна», «Забули б люди назавжди всі війни, але Героїв не забути  нам».

3. З метою ознайомлення учнів з трагічною сторінкою нашої історії, виховання  патріотичних почуттів, поваги до подвигу односельчанина Валька Анатолія Анатолійовича для учнів 9 класу пройшов урок-реквієм «Уклін – живим, полеглим - слава».

4. Шкільним бібліотекарем Піддубною Л.М. проведена година пам’яті «Жити - значить боротися». Діти з цікавістю прослухали про історичні події афганської війни. Вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів і з цікавістю переглянули книги та фотоматеріали із сімейних архівів воїна – афганця про афганську війну.

Дудчинська ЗОШ І-ІІІ ст.

1. З учнями 5 – 8 класи проведено уроки мужності: «Час обрав нас»з переглядом презентації«Наші земляки –учасники бойових дій на території інших держав».

2. Прослуховування з вихованцями пісень та перегляд відео кліпів«Пісні, народжені у пеклі Афганістану».

3. Тематична поличка у шкільній бібліотеці «Болюча пам’ять Афганістану».

4. Інформаційні хвилинки  науроках історії, української літератури, читання «Сторінками афганської війни» для учнів 1 – 8 класів.

5. Урок історії з учнями 7 – 8 класів«Афганістан -  тривога, біль, пам’ять».

Стаття підготована

відділом освіти, культури, молоді та спорту

ВК Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області

(фото з відкритих джерел)