КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ ТАВРИЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАХОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» ОГОЛОШУЄ ПРО ВАКАНСІЮ: «ЛІКАР-ПЕДІАТР ДІЛЬНИЧНИЙ»

Дата: 01.10.2021 09:37

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ`ЯЗКИ:

* Здійснення сучасних методів профілактики, діагностики та лікування захворювань дітей та підлітків, що проживають на території Тавричанської ОТГ.

* Надання швидкої та невідкладної медичної допомоги хворим на до госпітальному етапі.

* Ведення лікарської документації.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:

* Знання чинного законодавства України про охорону здоров`я.

* Знання сучасних методів діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів.

* Правила оформлення медичної документації. Знання державної мови.

* Відповідальність, дисциплінованість, охайність та доброзичливість в роботі.

* Основи медичної інформатики; знання ПК, ПЗ, спеціалізованого статистичного ПЗ.

* Використання сучасної медичної літератури та методів її узагальнення.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ:

Лікар-педіатр дільничний вищої кваліфікаційної категорії: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Педіатрія" (інтернатура, курси спеціалізації). Безперервний професійний розвиток. Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) вищої кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом - понад 7 років.

Лікар-педіатр дільничний I кваліфікаційної категорії: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Педіатрія" (інтернатура, курси спеціалізації). Безперервний професійний розвиток. Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) I кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом - понад 5 років.

Лікар-педіатр дільничний II кваліфікаційної категорії: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Педіатрія" (інтернатура, курси спеціалізації). Безперервний професійний розвиток. Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) II кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом - понад 3 роки.

Лікар-педіатр дільничний: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Педіатрія" (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.

Усім зацікавленим потенційним кандидатам зі сторони роботодавця:

* вирішення житлового питання;

* своєчасні виплати по заробітній платі, відпусткам, лікарняним тощо;

* надання матеріальної грошової допомоги;

* високий рівень зарплатні (нарахування надбавок, премій);

* довгострокове співробітництво.

Прохання зацікавленим потенційним кандидатам:

* надсилати резюме на електронну адресу: tavry4anska_silska_rada2@ukr.net

або

* надсилати резюме на поштову адресу: 74862

Херсонська обл.,

Каховський р-н.,

с.  Тавричанка

вул. Соборна, 26

Номери телефонів для уточнень:

•   066 460 22 93;

•   050 243 39 72.