ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ТАВРИЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАХОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС КАНДИДАТІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД :

Дата: 11.12.1999 16:43

КАНДИДАТІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД :

СПЕЦІАЛІСТ з ведення діловодства

КВАЛІФІКАЦІЙ НІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА:

Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

Володіння державною мовою.

Знати Конституцію України, знати та вміти застосовувати законодавчі акти, що стосуються діяльності відповідного органу виконавчої влади, інші нормативно-правові акти, що регулюють розвиток відповідної сфери управління - відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради.

Знати й вміти застосовувати інструкцію з діловодства, правила ділового етикету.

Знати основні принципи роботи на комп`ютері та відповідні програмні засоби.

СПЕЦІАЛІСТ з бухгалтерського обліку та звітності

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА:

Знати й вміти застосовувати законодавство з питань, що належать до компетенції підрозділу: основи економіки, бухгалтерського обліку та фінансів, правила ділового етикету.

СПЕЦІАЛІСТ ІІ КАТЕГОРІЇ з бухгалтерського обліку та звітності

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА:

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

Володіння державною мовою.

Знати основні принципи роботи на комп`ютері та відповідні програмні засоби.

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ СТОСОВНО ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ОБОВ`ЯЗКІВ, РОЗМІРУ ТА УМОВ ОПЛАТИ ПРАЦІ ЗВЕРТАТИСЬ ЗА МОБІЛЬНИМ ТЕЛЕФОНОМ:         +38 050 572 41 98

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ   30 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ З ДНЯ ОПУБЛІКУВАННЯ КОНКУРСУ ЗА АДРЕСОЮ:

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

КАХОВСЬКИЙ РАЙОН