У Тавричанському БК пройшла гумористична новорічна вистава

Дата: 02.01.2020 11:52

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і з нетерпінням чекають люди.

31 грудня 2019 року у селі Тавричанка відбулася новорічна культурна подія: учасники театральної студії "Прем'єра" зіграли у веселій новорічній пародії «Ирония избы или с НЕлёгким паром» за мотивами художнього фільму «Ирония судьбы или с лёгким паром». Новорічне дійство пройшло у сільському будинку культури.

Зал зібрав аншлаг та море схвальних відгуків від глядачів, на думку яких, це була справжня казкова пригода. На сцені був вечір казки, який відкрив яскраві таланти. Гарно підібрані і зіграні ролі подарували море позитива і справжній новорічний настрій.

Ми щиро вдячні нашим акторам, а також керівнику студії - Довбні О.А.!