Вітання вчителям та працівникам галузі освіти!

Дата: 04.10.2019 14:06

Від імені Тавричанської сільської ради прийміть сердечні вітання напередодні Вашого професійного свята – Дня працівників освіти.

Так символічно, що День працівника освіти ми відзначаємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, наші дорогі, даєте нам неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну і таку необхідну для нас працю, за ваш ентузіазм і натхнення в роботі. Ми віримо у ваш талант, творчий неспокій і зі свого боку зробимо все можливе, щоб поліпшувались умови праці педагогів і навчання учнів.

Дозвольте, шановні освітяни, побажати вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Миру і злагоди усім вашим родинам.