День третій. Проєкт «Європейські цінності. Європейська та євроатлантична інтеграція в житті молоді». с. Григорівка (Присивашська громада)

Дата: 18.09.2019 09:52

07 вересня 2019 рік. Проєкт «Європейські цінності. Європейська та євроатлантична інтеграція в житті молоді». с. Григорівка (Присивашська громада). Теплий сонячний ранок. Всі готові вирушати в дорогу. З натхненням всі очікують не тільки на цікаві зустрічі та спілкування, а й подивитись на Лемурійське озеро затоки Сиваш. Групу зустрічає голова громади Кліщевський Сергій Олександрович та заступник сільського голови Зозулинська Таміла Володимирівна. Знайомлять зі своїм молодим спеціалістом, яка займається проектами та допомагає самореалізовуватись молоді в громаді зокрема. В стінах сільської ради відбувається перше знайомство з громадою та її життям, а далі культові споруди, музей аматора, який не поступається краєзнавчому музею  обласного рівня, візит до вітряної електростанції  «Сиваш-пром»(яка в даний час добудовується). І нарешті, дістались неймовірно красивого та лікувального озера. Стомлені, але задоволені повернулись в готель, щоб завтра продовжити знайомство з прикордонними населеними пунктами та життям молоді.