День перший. Проект «Європейські цінності. Європейська та євроатлантична інтеграція в житті молоді».

Дата: 16.09.2019 08:54

05 вересня 2019 рік. Проект «Європейські цінності. Європейська та євроатлантична інтеграція в житті молоді». с. Тавричанка. Група литовських учасників зустрілась з головою Тавричанської громади Гречкою Юрієм Анатолійовичем, який розповів про досягнення громади в результаті децентралізації, взяли участь у спільному концерті. Познайомилась з представниками Молодіжної ради, оглянули результати їх спільної роботи. Група литовської молоді об’єднавшись з групою українських школярів пройшли квест «Цілі сталого розвитку». Плани трішки зміним дощ, але всі залишились задоволені.