Тато, мама, я - спортивна сім'я!

Дата: 22.04.2019 09:39

ТАТО, МАМА, Я - СПОРТИВНА СІМ’Я

З метою формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, організації активного сімейного дозвілля, залучення сімей до рухової активності і занять фізичною культурою, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ях шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей на базі спортивного комплексу с.Тавричанка був проведений місцевий етап змагань “Мама, тато, я - спортивна сім`я”.

В заході взяли участь команди 4-х дружніх родин з активною життєвою позицією. Родини міряли свої сили у вікторині, різноманітних вправах з м’ячами, хокейними клюшками та іншим спортивним інвентарем. Кожен  член  команди  змагався  з  своїми  суперниками   на  спритність,   швидкість  та  рівновагу.  Переможці   та  призери  заходу   визначалися  за  найменшим  часом  проходження   дистанції.

Переможцями стали:

• 1 місце - сім`я Корень "Корні" (Дудчинська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  • 2 місце - сім`я Карпенко "Комета" (Тавричанський ОКЗЗСО ім.О.Гатила)
  • 3 місце - сім`я Омельчуків "Капітошечки" (Заозерненська філія Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила)
  • 4 місце - сім’я Іваницьких "Супер класс" (Мар’янівська філія Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила )

Треба відмітити, що змагання проходили в атмосфері спортивного свята. Всі без виключення учасники отримали призи за активну участь, а кращі з кращих візьмуть участь в обласному фіналі змагань “Мама, тато, я - спортивна сім`я”.

Спеціаліст ІІ категорії Демченко О.В.