У Солідарному завершили роботи з освітлення вулиць та працюють над створенням саморобного дитячого майданчика

Дата: 01.04.2019 16:37

У СОЛІДАРНОМУ ЗАВЕРШИЛИ РОБОТИ З ОСВІТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ ТА ПРАЦЮЮТЬ НАД СТВОРЕННЯМ САМОРОБНОГО ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА

Активні мешканці села Солідарне створили незвичайне місце для відпочину дітей. Це дитячий майданчик, виготовлений із підручних матеріалів та  заповнений саморобними іграшковими фігурами й казковими звірами.

Сільська рада надає допомогу у вигляді матеріалів (кольорові фарби, пісок, вапно) для оздоблювальних робіт цього фантазійного об’єкту.

Також завершили роботи по установці вуличного освітлення Солідарного. Чекаємо лише надання дозволу на під’єднання до мережі електричного освітлення.