«Чистий четвер» у Мар’янівці та Скворцівці

Дата: 29.03.2019 10:07

"ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР" У МАР'ЯНІВЦІ ТА СКВОРЦІВЦІ

28 березня 2019 року мешканці сіл Мар’янівки та Скворцівки Тавричанської ОТГ провели масштабне прибирання на місцевості. Були виконані роботи зі збору, вичищення та вивозу сміття з внутрішньої та зовнішньої території села, в тому числі на прилеглих ділянках місцевої школи та дитячого садка.

Працювали колективи школи, садочка, сільського клубу, активні мешканці (Царук Вадим, Бугира Андрій, Калінін Володимир Васильович).

За сприяння агрофірми ТОВ «Агробізнес» вичистили та вивезли сміття, задискували територію села та стадіону, розпочали роботу з будівництва міні-футбольного поля зі штучним покриттям.

Вдячні не байдужим до долі наших сіл людям за  підтримку акції та посильний внесок в покращення благоустрою.