Операція "Первоцвіт"

Дата: 20.02.2019 09:40

Фото без описуДержавна екологічна інспекція у Херсонській області, на виконання Доручення державної екологічної інспекції України від 11.02.2019 року № 38 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу», звертається з проханням щодо доведення інформації по населеним пунктам щодо охорони рослин занесених до Червоної книги України, заборони торгівлі ними на ринках та поза її межами, організації проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед населення.

У разі виявлення порушень вимог природоохоронного законодавства щодо реалізації ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, у тому числі дикоростучих рослин занесених до Червоної книги, негайно інформувати Державну екологічну інспекцію у Херсонській області за тел.. 26-23-87